Pied Piper of Dion - The launch event [Flecista z Dion - Wydarzenie startowe]
#11
(23-08-2021, 02:26)runi Wrote:
(13-08-2021, 18:17)Sayha Wrote: Dzięki za opinie. Chciałbym doprecyzować trzeci cel, który wymieniłem. Tworząc ten event i harmonogram do niego chciałem dać wszystkim namiastkę serwera progresywnego, który startuje od C1 i zmienia kroniki, aż do docelowej. Tylko na początku mamy okazję na tak unikatowe doświadczenie, przez całe dalsze życie serwera nie będziemy wstanie zrobić czegoś podobnego. Myślę, że warto skorzystać z tej okazji.

Wbijanie poziomów jest tylko jedną z bardzo wielu aktywności jakie można w grze podejmować. Zawsze będzie jakiś maksymalny poziom i bez względu jaki on będzie gracz musi sobie wyznaczać też inne cele.

Możemy się nawet razem zastanowić, co można robić w czasie tego eventu po osiągnięciu aktualnie maksymalnego poziomu:
  • robić questy, które normalnie pomijamy
  • więcej biegać i jeździć, żeby oszczędzić na teleportach
  • polować na niskopoziomowe RB, które normalnie szybko stałyby się dla nas nie do ubija ze względu na zbyt niski poziom
  • ulepszać sprzęt D, C i B grade, żeby zyskać przewagę nad innymi na czas eventu (normalnie byłoby to nieopłacalne)
  • spróbować sił na niskopoziomowych epickich RB wykorzystując swoje pierwsze postacie
  • zbierać Adene i Antyczną Adene, których na początku zawsze brakuje
  • zmierzyć się z innymi graczami na niskopoziomowym PvP w Execution Grounds, albo w bramie Dion jak za dawnych czasów
  • zrobić dodatkowe postacie
  • po 40 poziomie brać udział w cogodzinnych eventach PvP
  • zbierać materiały lub inne rzeczy, które i tak będzie trzeba wyfarmić
  • po 75 rozwijać subklasy
  • próbować sił na Olimpiadzie bez skilli z wyższych poziomów

Jestem pewny, że wymyślicie jeszcze wiele innych ciekawych aktywności, albo po prostu będziecie mieć czas, żeby wybrać się na spacer w ostatnie ciepłe dni tego roku.
Mielismy tez ze znajomymi wpasc na ten serwer i sie pobawic ale 3 dni latac na 25 lvlu czy tam 35 to gruba przesada, jak tak zostanie to wole poczekac na e-globala lub valhalle gdzie maja lepiej zrobione stage z lvlami, bicie mobkow na 30 lvlu przez pare dni to nie te czasy, 10 dni D grade, przeciez sa shadow tickety d grade weapon Smile , rozumiem jak by to byla nowa gierka ale nie L2 ...

dobrze, że przeczytałeś jak server ma funkcjonować Smile dobrze, że przeczytałeś dla KOGO jest ten server Smile  dzięki Twojej wypowiedzi zrozumiałem tak w 101%, że ludzie piszą debilne komentarze nie czytając podstaw ani że zdalne nauczanie nie przynosi nic dobrego Smile nie śledzisz tematu od początku ani nie przeczytałeś dla kogo i przez kogo server jest tworzony tylko wszedłeś zobaczyłeś i stwierdziłeś " aaaa głupie bo w tydzień nie będę miał elegi" Big Grin szczerze i sorry za wyrażenie ale chuj to kogo obchodzi na co czekasz ze swoim wyimaginowanym ziomkiem i nikt Cie tu nie trzyma ani sobie nie życzy opini 14 latka wychowanym na godzie ... pozdro i płyń z falami gnojówki
[Image: ZvLEFZq.png]
Reply
#12
Tak czytam Sonixsa i myślę - kurdę, za ostro chyba. Później daje na pierwszą stronę i widzę gościa, który pierwsze co wchodzi na discorda i wyzywa ludzi. To zdecydowanie serwer nie dla niego i jego "kolegów". Zgadzam się, "płyn z falami gnojówki". Graj sobie na valhali, gdzie jest 2k osób, a licznik 24k ;d
Reply
#13
(23-08-2021, 07:13)Sonixs Wrote:
(23-08-2021, 02:26)runi Wrote:
(13-08-2021, 18:17)Sayha Wrote: Dzięki za opinie. Chciałbym doprecyzować trzeci cel, który wymieniłem. Tworząc ten event i harmonogram do niego chciałem dać wszystkim namiastkę serwera progresywnego, który startuje od C1 i zmienia kroniki, aż do docelowej. Tylko na początku mamy okazję na tak unikatowe doświadczenie, przez całe dalsze życie serwera nie będziemy wstanie zrobić czegoś podobnego. Myślę, że warto skorzystać z tej okazji.

Wbijanie poziomów jest tylko jedną z bardzo wielu aktywności jakie można w grze podejmować. Zawsze będzie jakiś maksymalny poziom i bez względu jaki on będzie gracz musi sobie wyznaczać też inne cele.

Możemy się nawet razem zastanowić, co można robić w czasie tego eventu po osiągnięciu aktualnie maksymalnego poziomu:
  • robić questy, które normalnie pomijamy
  • więcej biegać i jeździć, żeby oszczędzić na teleportach
  • polować na niskopoziomowe RB, które normalnie szybko stałyby się dla nas nie do ubija ze względu na zbyt niski poziom
  • ulepszać sprzęt D, C i B grade, żeby zyskać przewagę nad innymi na czas eventu (normalnie byłoby to nieopłacalne)
  • spróbować sił na niskopoziomowych epickich RB wykorzystując swoje pierwsze postacie
  • zbierać Adene i Antyczną Adene, których na początku zawsze brakuje
  • zmierzyć się z innymi graczami na niskopoziomowym PvP w Execution Grounds, albo w bramie Dion jak za dawnych czasów
  • zrobić dodatkowe postacie
  • po 40 poziomie brać udział w cogodzinnych eventach PvP
  • zbierać materiały lub inne rzeczy, które i tak będzie trzeba wyfarmić
  • po 75 rozwijać subklasy
  • próbować sił na Olimpiadzie bez skilli z wyższych poziomów

Jestem pewny, że wymyślicie jeszcze wiele innych ciekawych aktywności, albo po prostu będziecie mieć czas, żeby wybrać się na spacer w ostatnie ciepłe dni tego roku.
Mielismy tez ze znajomymi wpasc na ten serwer i sie pobawic ale 3 dni latac na 25 lvlu czy tam 35 to gruba przesada, jak tak zostanie to wole poczekac na e-globala lub valhalle gdzie maja lepiej zrobione stage z lvlami, bicie mobkow na 30 lvlu przez pare dni to nie te czasy, 10 dni D grade, przeciez sa shadow tickety d grade weapon Smile , rozumiem jak by to byla nowa gierka ale nie L2 ...

dobrze, że przeczytałeś jak server ma funkcjonować Smile dobrze, że przeczytałeś dla KOGO jest ten server Smile  dzięki Twojej wypowiedzi zrozumiałem tak w 101%, że ludzie piszą debilne komentarze nie czytając podstaw ani że zdalne nauczanie nie przynosi nic dobrego Smile nie śledzisz tematu od początku ani nie przeczytałeś dla kogo i przez kogo server jest tworzony tylko wszedłeś zobaczyłeś i stwierdziłeś " aaaa głupie bo w tydzień nie będę miał elegi" Big Grin szczerze i sorry za wyrażenie ale chuj to kogo obchodzi na co czekasz ze swoim wyimaginowanym ziomkiem i nikt Cie tu nie trzyma ani sobie nie życzy opini 14 latka wychowanym na godzie ... pozdro i płyń z falami gnojówki
Wypowiedz byla do admina serwera a nie do jakiegos idioty co wejdzie raz dziennie na serwer i to na 5 min i ubije jednego mobka wiec sory daruj sobie baranie swoje wywody bo akorat twoje zdanie wyssane z low iq mozgu mnie nie interesuje, obrazac mozesz swoja stara jak cie tak wychowala takze utkaj tam

(23-08-2021, 09:52)Elleshar Wrote: Tak czytam Sonixsa i myślę - kurdę, za ostro chyba. Później daje na pierwszą stronę i widzę gościa, który pierwsze co wchodzi na discorda i wyzywa ludzi. To zdecydowanie serwer nie dla niego i jego "kolegów". Zgadzam się, "płyn z falami gnojówki". Graj sobie na valhali, gdzie jest 2k osób, a licznik 24k ;d

jak prawda zabolala to wybacz nie chcialem urazic twojej "linejdzowej dumy", valhalla i e-global to serwery z najwieksza iloscia komunity, chyba lepiej brac przyklad z nich niz tam z kolegi powyzej co sie spienil, i szczeka ze wejdzie raz na tydzien i 5 min pod gludio jednego mobka poszturcha, a potem sie zasapie jak stary dziad i powie ze sie spocil i ze niechce byc spocencem bo za ostry serwer
Reply
#14
Ponawiam swój apel i jeszcze raz proszę o szacunek do każdego uczestnika dyskusji, bez względu na to, co napisał. Pamiętajcie, że każda zamieszczona wypowiedź jest oceniana przez ludzi rozważających grę na serwerze i może przekładać się na ilość graczy. Nie ma lepszej promocji dla serwera niż szanująca się społeczność.

Cele i powody wydarzenia wyjaśniłem. Żadnych zmian nie przewiduję.
Reply
#15
(23-08-2021, 18:41)Sayha Wrote: Ponawiam swój apel i jeszcze raz proszę o szacunek do każdego uczestnika dyskusji, bez względu na to, co napisał. Pamiętajcie, że każda zamieszczona wypowiedź jest oceniana przez ludzi rozważających grę na serwerze i może przekładać się na ilość graczy. Nie ma lepszej promocji dla serwera niż szanująca się społeczność.

Cele i powody wydarzenia wyjaśniłem. Żadnych zmian nie przewiduję.

no i elegancko, pytanie bylo skierowane do Ciebie jesli chodzi o zmiany czy beda czy nie. a nie interesuje mnie opinia jakis randomow co sie napinaja na internetach, zycze powodzenia w projekcie, bo jak  dla mnie to troche przesada zeby zwiedzac przez 10 dni wszystkie lokacje kolo gludin i gludio to juz nie te czasy i nie ta gra
Reply
#16
No zagramy zobaczymy tylko aby przez to serwer nie spadł z rowerka bo reszta ustawień jest super i jak dla mnie zwiększenie exp-a potrzebnego na dany lvl powinno być wystarczające a z biegiem czasu zmniejszane dla nowych graczy albo jakies soft capy jak BDO jest dużo rozwiązań mniej inwazyjnych bo to na pewno wielu graczy zniechęci jacy oni by nie byli frag to frag Big Grin
Reply
#17
English version below.

W poniedziałek 6 września o 4:30 nastąpi zmiana maksymalnego poziomu na 36.


English version:

On Monday, September 6, at 4:30 am, the cap will change to 36.
Reply
#18
English version below.

W poniedziałek 13 września o 4:30 nastąpi zmiana maksymalnego poziomu na 40.


English version:

On Monday, September 13, at 4:30 am, the cap will change to 40.
Reply
#19
szkoda ze nie na weekend Big Grin
Reply
#20
English version below.

W czwartek 16 września o 4:30 nastąpi zmiana maksymalnego poziomu na 50.


English version:

On Thursday, September 16, at 4:30 a.m., the cap will change to 50.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)